NOVICE

23. 8. 2019

Program v petek in soboto na Kaltenbach Open Airu

Drugi dan na Kaltenbach Open Airu pri mestecu Spital am Semmering prinaša novo dozo black in death metala, in sicer so danes headlinerji poljski Mgła, ki bodo naslednji mesec pri nas očitno igrali razprodani dvorani, in nizozemske death/doom legende Aspyx, igrajo pa še nemški pagan/black metalci Firtan in njihovi crust/black metal kolegi Ancst, belgijski black metalci Wiegedood in avstrijski Vargsriket, avstrijski brutal death metalci Parental Advisory in tehnični/brutal death metalci Cytotoxin iz Nemčije, belgijski speed metalci Evil Invaders in slovaški death metalci Suburban Terrorist, nekaj pa bo tudi grindcora s češkimi Spasm in avstrijskimi Griszmo.

Razpored v petek, 23. 8. 2019:

13.00–13.30 Griszmo
13.50–14.20 Suburban Terrorist
14.40–15.10 Vargsriket
15.30–16.10 Spasm
16.30–17.10 Ancst
17.30–18.20 Cytotoxin
18.40–19.30 Wiegedood
19.50–20.40 Evil Invaders
21.00–22.00 Mgła
22.30–23.40 Asphyx
00.10–00.50 Firtan
01.10–01.40 Parental Advisory

Zadnji dan bo v znamenju nizozemskih death metal veljakov Sinister in njihovih stanovskih kolegov Pestilence, španskih death metal legend Avulsed, norveških progresivnih vikingov Enslaved in black/thrash sorojakov Aura Noir. Za ogrevanje pred njimi bodo poskrbeli španski goregrinderji Haemorrhage in češki Gutalax, nizozemski death metalci Abrupt Demise, nemški thrasherji Running Death, avstrijski grindcorovci TrustNo1 in Rotten Cold, festival pa bodo zaključili njihovi black/speed metal kolegi Ewig Frost.

Razpored v soboto, 24. 8. 2019:

13.00–13.30 Rotten Cold
13.50–14.20 TrustNo1
14.40–15.10 Running Death
15.30–16.10 Abrupt Demise
16.30–17.10 Gutalax
17.30–18.20 Haemorrhage
18.40–19.30 Sinister
19.50–20.40 Aura Noir
21.00–22.00 Pestilence
22.30–23.40 Enslaved
00.10–00.50 Avulsed
01.10–01.40 Ewig Frost

SORODNE VSEBINE:
27. 1. 2014Kaltenbach Open Air 2014 / Novice
5. 1. 2010Kaltenbach Open Air / Novice
4. 2. 2009Kaltenbach Open Air / Novice
25. 3. 2008Kaltenbach Open Air / Novice
KONCERTI & FESTIVALI
19. 9. 2019
MikhMakh
Dvorana Gustaf, Pekarna, Maribor
20. 9. 2019
Year Of The Cobra, Blackoutt, Borgonaut
CMK, Koper
20. 9. 2019
11. MetalWitch
ČinČin Tobačna, Ljubljana
20. 9. 2019
Virtue Of The Vicious, Path of Cestoda, Phezulu
Kontejnr, Postojna
20. 9. 2019
Weg Einer Freiheit, Downfall Of Gaia
TrainStation SubArt, Kranj
20. 9. 2019
Lvmen, Inhibis
MIKK klub, Murska Sobota